Servis motocyklů, servis šicích strojů

servis motocyklů, servis šicích strojů

Servis šicích strojů

Vážíme si každého našeho zákazníka a uvědomujeme si důležitosti, s jakou se musí spolehnout na své pracovní nástroje. Nechceme se proto omezit jen na účelný prodej šicích strojů v Českých Budějovicích a vyšívacích strojů BROTHER, ale rádi vám poskytneme kdykoli kompletní záruční i pozáruční servis ke všem námi dodávaným strojů. S důvěrou se na nás můžete samozřejmě obrátit i s jakýmkoli jiným typem šicích strojů.
Náš servis šicích strojů je vybaven nejmodernějším zařízením. Dokážeme rychle zrealizovat opravu jakéhokoli modelu. Udržujeme si přehled nad největšími novinkami včetně instalace a oprav softwaru. Nebojíme se však ani starších mechanických typů. Kvalitní šicí stroje jsou při dobré péči schopné sloužit mnoho let, dokonce i generací.
Dopřejte vašemu šicímu stroji kvalitní servis. Dokáže výrazně prodloužit životnost a vám následně ušetří velké finanční prostředky za nákup nového.

Servis motocyklů

Naší hlavní činností je prodej a kompletní servis motocyklů, skútrů, mopedů i elektrokol. Motocykly jsou pro nás nejen profesionální náplní práce, ale i skutečným koníčkem. S důvěrou se na nás můžete kdykoli obrátit. Rádi vám pomůžeme s opravou drobné závady, ale i technicky náročného problému. Naše dílna je vybavena na skutečně vysoké úrovni. Pro váš nepojízdný motocykl můžeme nabídnout i kompletní servis v podobě dovozu do našich prostor, opravy a předání opět vám.
Na základě letitých zkušeností vám doporučíme vhodný čas pro výměnu dílů. Veškeré součástky zajistíme s ohledem na co nejnižší cenu a vysokou kvalitu. Stejně tak se postaráme o kompletní výměnu či péči o pneumatiky, výměnu oleje, seřízení a doladění motoru.
Svěřte nám svůj motocykl. Postaráme se o jakýkoli neduh a vrátíme vám jej v perfektním stavu. Kvalitní péčí předejedete pozdějším náročným a zbytečným opravám. Užijte si bezpečnou jízdu. Spolehněte se na náš servis motocyklů.

Servis motocyklů a servis šicích strojů v Českých Budějovicích nabízí

Záruční i pozáruční opravy
  • Servis motocyklů
  • Servis šicích a vyšívacích strojů Brother
  • Servis psacích strojů Brother
  • Servis popisovačů Brother


Výbrusy
  • Malých motocyklů výměnným způsobem
  • Skútrů značek Piaggio, Vespa, Gilera, Kentoya, CPIRAVO CB
Jsme rodinná společnost, která se v prvé řadě věnuje prodeji skútrů, mopedů, elektrokol v Českých Budějovicích a prodeji šicích strojů a vyšívacích strojů BROTHER. Poskytujeme i odborný servis pro skútry, mopedy, motocykly, elektrokola i šicí stroje včetně prodeje náhradních dílů pro mopedy Babeta.